Povedali o zápase (2)

Rozhodujúci – 5. zápas štvrťfinále play-off sa nezačal pre DANDY dobre. Poľahčujúcou okolnosťou bola opäť absencia útočných hrotov – Tomašec, Hanzel, Galbavý, avšak ľahkovážny prístup k úvodu znamenal dvojgólové manko. Už v 6. minúte svietilo 0:2. Potom sa hra postupne vyrovnala a po strelení kontaktného gólu prebralo DANDY iniciatívu. Jej výsledkom bolo vyrovnanie na začiatku prostrednej tretiny. Nerozhodný stav, ale už 3:3, bol aj pred druhou prestávkou. Zápas sa začal lámať v 39. minúte, keď sa Kysučania odpútali od súpera dvoma rýchlymi gólmi, na ktoré už neprišla dostatočná odpoveď. Súper vypustil definitívne zápas 43. minúte keď prišiel šiesty presný zápas a skóre 3:6. DANDY absolútne nezvládlo poslednú štvrťhodinku, ktorou si pokazilo celkovo dobrý herný dojem z jarnej časti. Aj napriek vysokému rozdielu bolo séria veľmi vyrovnaná a vzhľadom na oklieštenú zostavu sá DANDY nemá za čo hanbiť. Poďakovanie im patrí aj sa postupnú zmenu herného štýlu, ktorá sa už viac orientuje na hokejbal. Po päťzápasovej bitke ide ďalej KNM, kde narazí na dvojku – Sokol Žirafa.

Pridané: 18.05.11 17:13.

Súboj štvrtého a piateho tímu po základnej časti je podľa predpokladov veľmi vyrovnaný. Paradoxne sa DANDY darí vyhrávať keď nastúpi v úplne nie ideálnej zostave. Tak tomu bolo aj v štvrtom zápase keď po víťazstve vyrovnali sériu na 2:2 a rozhodne sa až v poslednom možnom meraní síl. Víťaz postúpi do semifinále kde narazí na „dvojku“ Sokol Žirafa.

Pridané: 10.05.11 13:05.