Povedali o zápase (2)

Do štvrtého zápasu štvrťfinálovej série vstupovalo DANDY s nožom na krku. Prehrávalo na zápasy 2:1 a ak nechcelo vypadnúť, muselo bezpodmienečne vyhrať. Pohľad na zostavu (bez urážky na tých čo prišli) ale veľa optimizmu torzu mužstva neprinášal. Bez viacerých útočných opôr sa pustili do boja. Paradoxne, možno tento stav ich zomkol a súpera oslabil. KNM si bolo priveľmi isté po predchádzajúcej ľahkej výhre a čakalo, že DANDY opäť zdolajú a postúpia do semifinále. Opak bol pravdou. Čo to naznačil už gól Maťa Ryšavého, ktorý asi prvýkrát v sezóne nestál v bránke ale v poli. Od 8. minúty tak na tabuli svietilo 0:1. Kysučania síce do prestávky vyrovnali ale ani v druhej časti hry očakávaný tlak neprichádzal. DANDY umne dirigoval skúsený Hulín a po pohodovej druhej štvrťhodinke sa za nerozhodného stavu vstupovalo do poslednej tretiny. DANDY malo viac z hry, útočilo, bojovalo a prekvapenému súperovi, ktorý sa k ničomu vážnejšiemu nedostal, vsietilo tri góly a bolo „vymaľované“. KNM premrhalo šancu na zdolanie oslabeného protivníka a tá sa už nemusí opakovať. O všetko rozhodne piaty zápas.

Pridané: 10.05.11 16:14.

Začiatok zápasu bol pre večerný hokej posunutý o hodinku skôr, na 18.00 hod.

Pridané: 05.05.11 20:42.