Povedali o zápase (2)

Po dvoch zápasoch jediná nerozhodná štvrťfinálová séria. Na úvod vyhralo DANDY, v „odvete“ naopak KNM. DG iba s dvoma päťkami nezačalo dobre. Po prvej tretine prehrávalo 2:0 a nič nenasvedčovalo tomu, že by to v ďalšom priebehu malo vyzerať inak. A ani nevyzeralo. DG po zbytočných váhaniach vo vlastnom obrannom pásme ponúkalo súperovi gólové šance a ten ich v pohode využíval. Ako tak sa hra vyrovnala až v poslednej časti, ale to už bol rozdiel štvorgólový. Iskierka nádeje vzplanula pre DG ihneď v jej úvode, keď sa konečne gólovo presadilo a v 31. minúte bolo 4:1. KNM ale o 59 sekúnd odpovedalo rovnako a bolo definitívne po nádejach na zvrat v zápase. Ak sa herný prejav DG nezmení, KNM môžu už v piatok byť posledným semifinalistom.

Pridané: 04.05.11 16:52.