Povedali o zápase (1)

V poslednom dohrávanom zápase základnej časti na seba narazili Maple a Žirafy. „Javorovým listom“ už akýkoľvek výsledok nemal vplyv na konečné tretie miesto po základnej časti. Naopak žirafy stále bojovali o 4. resp. 5. priečku pre play-off. Oba tímy celkom slušne bránili a tak sa na úvodný gól čakalo až do 27. minúty, keď sa radovali žirafy 1:0. Maple vyrovnalo až v 36. minúte ale odpoveď v rovnakej podobe prišla už o 19 sekúnd a znova bolo o gól 2:1. Ďalší nerozhodný stav zabezpečil už druhým gólom opäť Calaj, 2:2. V 44. minúte sa však konečne presadil Dubovec Michal a vybojoval žirafám dôležité tri body. Víťazstvo ešte sekundu pred koncom potvrdil do prázdnej bránky Melicherčík Matej, 4:2. Chybičkou, na inak pokojnom priebehu, bol konflikt Hrvola s Lofflerom, za čo Hrvol obdržal od rozhodcov Trest v hre.

Pridané: 03.05.11 12:48.