Povedali o zápase (1)

Sokolíci udržiavajú jarnú tradíciu a aj naďalej nastupujú v oklieštenej zostave. Na prvý zápas semifinále bolo v ich zostave iba 9 hráčov a brankár. To určite potešilo nabudených Kysučanov. Úvod ale vyznel pre Sokol. Skóre otvoril gólom v 2. minúte Dorčík, 1:0. Do prvej prestávky už bolo 2:0. Až v druhej časti hry sa začalo KNM viac presadzovať. V 23. minúte už boli misky váh na strane súpera, 2:3. Vedenie mu však dlho nevydržalo, počas šiestich minút padli až štyri góly, 5:4. V 36. minúte sa ale opäť začínalo odznova, 5:5. Víťazstvo Sokola sa zrodilo až necelé štyri minúty pre koncom, keď po využitej presilovej hre stanovil výsledok Piš, 6:5. Kysučania však nemusia skladať zbrane. Priebeh zápasu bol veľmi vyrovnaný, rozhodli výkony brankárov a zostávajúce zápasy budú zrejme otvorené.

Pridané: 20.05.11 15:31.