Povedali o zápase (1)

Aj tretie meranie síl medzi Sokolom (2.) a Lodnom (7.) malo už „tradičný“ priebeh. Opäť bol po dvoch tretinách stav nerozhodný (4:4) a „Sharks“ dokonca ešte v 35. minúte viedli o gól, ale Sokolíci rýchlo odpovedali a zápas definitívne „zlomili“ vo svoj prospech. Na sedem gólov v poslednej štvrťhodinke už súper nedokázal primerane odpovedať a tak podľa papierových predpokladov, ale s veľkými ťažkosťami, postúpil úradujúci majster do semifinále. Príliš sa však nevyznamenali obrany a ani brankári. Výsledkom ofenzívneho poňatia bolo až 17 gólov, čo je na štvrťfinále trošku veľa. Lodno zažilo jednu zo svojich lepších sezón a za predvedené výkony v štvrťfinále sa nemusí vôbec hanbiť. Naopak, Sokol sa bez viacerých hráčov základu v jarnej časti iba hľadá a v ďalšej fáze súťaže to bude mať náročné.

Pridané: 04.05.11 12:53.