No vidíš Lajko, mne sa podarila sebareflexia, možno by mohla nastať aj u Teba a presne v športe, ktorý spomínaš.

Pridané: 20.05.11 10:14.
Lajo13 napísal:

Karol neboj aj mne sa podarila, keby nie tak titul v tom spomínanom športe by si nezískal ani ty...

Pridané: 20.05.11 15:53.

V treťom zápase série sa zrodilo veľké prekvapenie. V tipovačke ušlo všetkých šesť „tiketov“. Maple predchádzajúce duely vyhralo vždy 4:2, zakaždým v oklieštenej zostave. V nedeľu nastúpilo takmer v „plnke“ a paradoxne to nestačilo. Kysučanom pribudol iba Drábik a vďaka dvom gólom mal najväčší podiel na víťazstve. Maple síce súpera prestrieľalo ale Škorvánek v ich bránke nemal svoj deň. Pustil dva „zbytočné“ góly, ktoré za normálnych okolností bez problémov chytá. Stalo sa tak v 20. a v 23. minúte a na takúto studenú sprchu už nevedeli Javorové listy odpovedať. Nič na tom nezmenil ani záverečný „drvivý“ tlak, ktorý nepriniesol ani čestný úspech. Výrazne sa o to „pričinil“ Altman, ktorý mal v posledných minútach plné ruky a nohy práce, ale obstál na 1 s *. Stretnutie nie veľmi zvládla rozhodcovská dvojica Čepec s Dubovcom, za čo sa obom tímom dodatočne ospravedlňujem. Na oboch stranách sme zbytočne pustili viacero tvrdých súboj, ktoré iba rozpútali vášne a emócie. Kysučania výhrou odvrátili vypadnutie a znížili stav na 1:2.

Pridané: 19.05.11 12:09.

štipec veľmi pekne si ohodnotil svoj rozhodcovský výkon...čo keby si napísal niečo podobné aj na svoje florbalové výkony...

Pridané: 20.05.11 09:51.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.