Povedali o zápase (1)

Aj druhé štvrťfinálové meranie síl sa podobalo úvodnému. Opäť to bol súboj Adámek vs. Žirafy. Nortoni síce v nedeľu nastúpili s kvalitnejším a početnejším kádrom, ale ten sa venoval predovšetkým defenzíve. Pomer striel vystihuje do detailu obraz hry 13:34. Nortoni prevažne bránili so všetkými hráčmi, žirafy „búšili“ do plných a Adámek sa v bránke obracal. Paradoxne sa vedenia ujali Nortoni, keď využili jeden z brejkov. Žirafy odpovedali o pár minút a po polhodine bol stav nerozhodný 1:1. V poslednej štvrťhodinke sa zaslúžene radovali iba žirafy, aj keď víťazný gól vsietil Majtán až v 42. minúte. Súper síce ešte stihol nastreliť ľavú tyčku ale skóre sa už nemenilo. Stav série je 1:1, pričom počas 95 minút padlo iba päť gólov!!! Žirafy konečne zvíťazili a pretrhli negatívnu sériu šiestich zápasoch v rade, keď nedokázali s Nortonmi získať ani bod.

Pridané: 11.05.11 15:04.