Povedali o zápase (1)

Lopušná prespala úvod. Dopredu nič nevymyslela a v obrane chalani prepadávali na plnej čiare. Euroimpex z toho vyťažil tri góly. Po prestávke sa však LV pozbieralo a začalo efektívnejšie brániť, napádať súpera už v jeho obrannom pásme a viac útočiť. So šťastím sa im podarilo aj skórovať, keď si brankár Krško zrazil za svoj chrbát nahodenú loptičku, 3:1. Za rovnakého stavu sa vstupovalo aj do poslednej štvrťhodinky. To už ale úradoval Koštek a zmena stavu bola iba otázkou času. Aj keď spomínaný Koštek „pozahadzoval“ aj nemožné, nahradili ho spoluhráči. Definitíva padla v 38. a v 39. minúte, keď sa Euroimpex presadil trikrát v priebehu 76 sekúnd!!! Aj v oklieštenej zostave nenechali „domáci“ nič na náhodu a zabezpečili si, v najhoršom prípade, druhé miesto po základnej časti. Tri góly vsietil Hartel.

Pridané: 18.04.11 16:39.