Pavúk - play-off
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miesto |
Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
HBK RONA Rozkvet - HBC Revolution
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:3 p.p. 20.06.2020 15:30 |
|
HBC Revolution - HBK RONA Rozkvet
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:6 21.06.2020 14:00 |
|
TJ SOKOL Žirafa - EUROIMPEX
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:5 p.p. 19.06.2020 20:00 |
|
EUROIMPEX - TJ SOKOL Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:3 21.06.2020 18:30 |
|
Scorpions - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:12 20.06.2020 11:00 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - Scorpions
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:7 21.06.2020 15:30 |
|
Blackhawks - HBK Čadca
Štvrťfinále (1. zápas) |
12:2 19.06.2020 18:30 |
|
HBK Čadca - Blackhawks
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:11 21.06.2020 17:00 |
|
PEPEK Team - ALL-INN Budatín
Štvrťfinále (1. zápas) |
13:1 20.06.2020 17:00 |
|
HBC SALORA Žilina - HURRICANES
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:1 20.06.2020 18:30 |
|
HBK KNM Predators - HBK VICTORY
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:9 20.06.2020 20:00 |
|
HBC Rajec Wings - HBC Warriors Hlboké
Štvrťfinále (1. zápas) |
14:3 21.06.2020 20:00 |
|
1
1
HBK RONA Rozkvet - HBC Revolution
Štvrťfinále (3. zápas) |
7:4 27.06.2020 18:30 |
|
1
TJ SOKOL Žirafa - EUROIMPEX
Štvrťfinále (3. zápas) |
rieš. 26.06.2020 20:00 |
|
1
Scorpions - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:5 27.06.2020 17:00 |
|
ALL-INN Budatín - PEPEK Team
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:10 27.06.2020 15:30 |
|
1
HURRICANES - HBC SALORA Žilina
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:9 26.06.2020 16:30 |
|
HBC Warriors Hlboké - HBC Rajec Wings
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:15 27.06.2020 20:00 |
|
1
HBK VICTORY - HBK KNM Predators
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:3 26.06.2020 18:30 |
|
1
HBK KNM Predators - HBK VICTORY
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:2 28.06.2020 13:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
Blackhawks - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Semifinále (1. zápas) |
7:4 04.07.2020 18:00 |
|
EUROIMPEX - HBK RONA Rozkvet
Semifinále (2. zápas) |
3:2 05.07.2020 15:00 |
|
PEPEK Team - HBK KNM Predators
Semifinále (1. zápas) |
9:3 03.07.2020 18:00 |
|
HBC SALORA Žilina - HBC Rajec Wings
Semifinále (1. zápas) |
6:7 04.07.2020 15:00 |
|
1
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - Blackhawks
Semifinále (2. zápas) |
6:3 05.07.2020 16:30 |
|
HBK RONA Rozkvet - EUROIMPEX
Semifinále (1. zápas) |
3:2 04.07.2020 16:30 |
|
HBK KNM Predators - PEPEK Team
Semifinále (2. zápas) |
1:10 04.07.2020 19:30 |
|
1
HBC Rajec Wings - HBC SALORA Žilina
Semifinále (2. zápas) |
5:6 p.p. 05.07.2020 18:00 |
|
2
Blackhawks - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Semifinále (3. zápas) |
8:4 10.07.2020 19:00 |
|
1
HBK RONA Rozkvet - EUROIMPEX
Semifinále (3. zápas) |
6:5 10.07.2020 20:30 |
|
1
HBC SALORA Žilina - HBC Rajec Wings
Semifinále (3. zápas) |
5:4 s.n. 12.07.2020 18:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK RONA Rozkvet - Blackhawks
Finále (1. zápas) |
2:4 12.07.2020 16:30 |
|
PEPEK Team - HBC SALORA Žilina
Finále (1. zápas) |
8:1 17.07.2020 19:45 |
|
HBC SALORA Žilina - PEPEK Team
Finále (2. zápas) |
2:5 19.07.2020 17:45 |
|
Blackhawks - HBK RONA Rozkvet
Finále (2. zápas) |
6:2 17.07.2020 18:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Rajec Wings - HBK KNM Predators
o 3. miesto (1. zápas) |
7:13 19.07.2020 16:00 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - EUROIMPEX
o 3. miesto (1. zápas) |
4:5 18.07.2020 11:00 |