Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
DELO Team - SPORT 2000 TEAM
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:0 kont. 25.06.2011 13:30 |
|
Revolutions Žirafa - HBK KNM B (CUP)
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 25.06.2011 14:40 |
|
HBK KNM Predators - HBC Rajec (CUP)
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:15 25.06.2011 15:50 |
|
HBC AQUA CONTROL - Pitbulls Milochov (CUP)
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:7 25.06.2011 17:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
DELO Team - HBK KNM B (CUP)
Semifinále (1. zápas) |
4:0 25.06.2011 18:15 |
|
Pitbulls Milochov (CUP) - HBC Rajec (CUP)
Semifinále (1. zápas) |
6:1 25.06.2011 19:25 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
1
DELO Team - Pitbulls Milochov (CUP)
Finále (1. zápas) |
3:0 26.06.2011 16:10 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Rajec (CUP) - HBK KNM B (CUP)
o 3. miesto (1. zápas) |
2:3 s.n. 26.06.2011 15:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SPORT 2000 TEAM - HBK Panthers (CUP)
1. kolo, Skupina B |
3:0 11.06.2011 13:00 |
|
6
DELO Team - HBK KNM Predators
1. kolo, Skupina A |
4:2 11.06.2011 14:10 |
|
Revolutions Žirafa - HBC AQUA CONTROL
1. kolo, Skupina A |
3:5 11.06.2011 18:50 |
|
5
HBK KNM B (CUP) - HBK Varín
1. kolo, Skupina B |
6:1 18.06.2011 12:30 |
|
1
HBC Rajec (CUP) - Pitbulls Milochov (CUP)
1. kolo, Skupina B |
0:0 19.06.2011 14:20 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SPORT 2000 TEAM - HBK KNM B (CUP)
2. kolo, Skupina B |
1:5 11.06.2011 15:20 |
|
HBC AQUA CONTROL - DELO Team
2. kolo, Skupina A |
3:6 11.06.2011 16:30 |
|
HBC Žirafa U19 - Revolutions Žirafa
2. kolo, Skupina A |
1:4 12.06.2011 12:10 |
|
HBK Varín - HBC Rajec (CUP)
2. kolo, Skupina B |
3:5 19.06.2011 16:30 |
|
HBK Panthers (CUP) - Pitbulls Milochov (CUP)
2. kolo, Skupina B |
5:0 kont. 25.06.2011 12:20 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK KNM B (CUP) - HBK Panthers (CUP)
3. kolo, Skupina B |
9:1 11.06.2011 17:40 |
|
HBC Rajec (CUP) - SPORT 2000 TEAM
3. kolo, Skupina B |
2:3 12.06.2011 11:00 |
|
Pitbulls Milochov (CUP) - HBK Varín
3. kolo, Skupina B |
5:1 18.06.2011 14:50 |
|
1
DELO Team - HBC Žirafa U19
3. kolo, Skupina A |
5:2 18.06.2011 16:00 |
|
1
1
HBK KNM Predators - HBC AQUA CONTROL
3. kolo, Skupina A |
5:0 kont. 18.06.2011 18:20 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
HBK KNM B (CUP) - HBC Rajec (CUP)
4. kolo, Skupina B |
1:2 12.06.2011 13:20 |
|
Revolutions Žirafa - DELO Team
4. kolo, Skupina A |
3:3 12.06.2011 14:30 |
|
1
SPORT 2000 TEAM - Pitbulls Milochov (CUP)
4. kolo, Skupina B |
3:5 18.06.2011 17:10 |
|
HBK Panthers (CUP) - HBK Varín
4. kolo, Skupina B |
1:2 18.06.2011 19:30 |
|
2
HBC Žirafa U19 - HBK KNM Predators
4. kolo, Skupina A |
2:3 19.06.2011 15:25 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Rajec (CUP) - HBK Panthers (CUP)
5. kolo, Skupina B |
5:1 18.06.2011 13:40 |
|
HBK Varín - SPORT 2000 TEAM
5. kolo, Skupina B |
3:6 19.06.2011 11:00 |
|
1
Pitbulls Milochov (CUP) - HBK KNM B (CUP)
5. kolo, Skupina B |
8:0 19.06.2011 12:05 |
|
HBC AQUA CONTROL - HBC Žirafa U19
5. kolo, Skupina A |
3:2 19.06.2011 13:10 |
|
HBK KNM Predators - Revolutions Žirafa
5. kolo, Skupina A |
1:3 19.06.2011 17:35 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.