Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Alkáči
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:1 05.05.2013 10:00 |
|
Scorpions - HBK MOŠTENEC
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:0 05.05.2013 11:30 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Alkáči
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:3 12.05.2013 10:00 |
|
Scorpions - HBK MOŠTENEC
Štvrťfinále (2. zápas) |
6:0 12.05.2013 11:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - Scorpions
Semifinále (1. zápas) |
4:3 p.p. 18.05.2013 12:30 |
|
Milochov - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
Semifinále (1. zápas) |
9:1 18.05.2013 14:00 |
|
SPORTS BAR - Scorpions
Semifinále (2. zápas) |
2:0 19.05.2013 09:30 |
|
Milochov - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
Semifinále (2. zápas) |
0:3 19.05.2013 11:00 |
|
Milochov - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
Semifinále (3. zápas) |
4:1 25.05.2013 10:30 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Milochov
Semifinále (4. zápas) |
9:2 26.05.2013 10:00 |
|
SPORTS BAR - Scorpions
Semifinále (3. zápas) |
5:3 01.06.2013 12:00 |
|
Milochov - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
Semifinále (5. zápas) |
4:1 01.06.2013 14:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - Milochov
Finále (1. zápas) |
4:3 p.p. 08.06.2013 11:00 |
|
SPORTS BAR - Milochov
Finále (2. zápas) |
3:1 09.06.2013 10:30 |
|
SPORTS BAR - Milochov
Finále (3. zápas) |
3:1 15.06.2013 09:30 |
|
SPORTS BAR - Milochov
Finále (4. zápas) |
2:0 22.06.2013 09:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Scorpions
o 3. miesto (1. zápas) |
4:9 08.06.2013 12:30 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Scorpions
o 3. miesto (2. zápas) |
4:6 09.06.2013 12:30 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Scorpions
o 3. miesto (3. zápas) |
7:6 15.06.2013 08:00 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Scorpions
o 3. miesto (4. zápas) |
3:1 16.06.2013 08:00 |
|
Scorpions - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
o 3. miesto (5. zápas) |
4:3 s.n. 22.06.2013 08:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK MOŠTENEC - HBC Blue Warriors Púchov
1. kolo |
5:0 kont. 30.09.2012 14:30 |
|
1
Milochov - Snipers Plevník
1. kolo |
7:4 30.09.2012 16:00 |
|
FALCONS - Alkáči
1. kolo |
2:3 24.02.2013 11:30 |
|
SPORTS BAR - Scorpions
1. kolo |
6:4 23.03.2013 14:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Alkáči - HBK MOŠTENEC
2. kolo |
2:4 07.10.2012 11:00 |
|
Scorpions - FALCONS
2. kolo |
12:2 07.10.2012 12:30 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - SPORTS BAR
2. kolo |
2:8 07.10.2012 14:30 |
|
HBC Blue Warriors Púchov - Milochov
2. kolo |
3:5 16.02.2013 11:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FALCONS - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
3. kolo |
1:8 14.10.2012 08:30 |
|
HBK MOŠTENEC - Scorpions
3. kolo |
3:10 14.10.2012 13:00 |
|
Milochov - Alkáči
3. kolo |
3:2 14.10.2012 14:30 |
|
Snipers Plevník - HBC Blue Warriors Púchov
3. kolo |
4:4 14.10.2012 16:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Alkáči - Snipers Plevník
4. kolo |
3:4 21.10.2012 09:30 |
|
Scorpions - Milochov
4. kolo |
8:4 21.10.2012 11:00 |
|
SPORTS BAR - FALCONS
4. kolo |
9:0 21.10.2012 14:00 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - HBK MOŠTENEC
4. kolo |
2:1 09.03.2013 16:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK MOŠTENEC - SPORTS BAR
5. kolo |
3:2 28.10.2012 09:30 |
|
Milochov - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
5. kolo |
3:2 28.10.2012 11:00 |
|
Snipers Plevník - Scorpions
5. kolo |
3:6 28.10.2012 12:30 |
|
HBC Blue Warriors Púchov - Alkáči
5. kolo |
2:4 28.10.2012 14:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Snipers Plevník
6. kolo |
7:4 04.11.2012 11:00 |
|
SPORTS BAR - Milochov
6. kolo |
7:1 04.11.2012 12:30 |
|
FALCONS - HBK MOŠTENEC
6. kolo |
3:5 04.11.2012 14:00 |
|
Scorpions - HBC Blue Warriors Púchov
6. kolo |
5:0 kont. 17.02.2013 10:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Milochov - FALCONS
7. kolo |
10:3 11.11.2012 08:30 |
|
Snipers Plevník - SPORTS BAR
7. kolo |
2:3 11.11.2012 13:00 |
|
Alkáči - Scorpions
7. kolo |
3:3 11.11.2012 16:00 |
|
HBC Blue Warriors Púchov - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
7. kolo |
2:10 24.02.2013 13:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Alkáči
8. kolo |
5:2 18.11.2012 09:30 |
|
SPORTS BAR - HBC Blue Warriors Púchov
8. kolo |
14:3 18.11.2012 11:00 |
|
FALCONS - Snipers Plevník
8. kolo |
3:6 18.11.2012 12:30 |
|
HBK MOŠTENEC - Milochov
8. kolo |
4:5 18.11.2012 14:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Snipers Plevník - HBK MOŠTENEC
9. kolo |
7:3 02.12.2012 09:30 |
|
HBC Blue Warriors Púchov - FALCONS
9. kolo |
5:6 02.12.2012 11:00 |
|
Alkáči - SPORTS BAR
9. kolo |
8:10 02.12.2012 12:30 |
|
Scorpions - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
9. kolo |
4:4 02.12.2012 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Snipers Plevník - Milochov
10. kolo |
2:4 03.03.2013 10:00 |
|
HBC Blue Warriors Púchov - HBK MOŠTENEC
10. kolo |
6:4 03.03.2013 14:30 |
|
Alkáči - FALCONS
10. kolo |
5:5 09.03.2013 17:30 |
|
Scorpions - SPORTS BAR
10. kolo |
2:11 13.04.2013 15:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
11. kolo |
8:5 10.03.2013 08:00 |
|
Alkáči - HBK MOŠTENEC
11. kolo |
1:4 10.03.2013 10:00 |
|
FALCONS - Scorpions
11. kolo |
4:7 10.03.2013 13:00 |
|
Milochov - HBC Blue Warriors Púchov
11. kolo |
1:1 28.04.2013 08:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FALCONS - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
12. kolo |
3:9 17.03.2013 10:00 |
|
Snipers Plevník - HBC Blue Warriors Púchov
12. kolo |
3:4 17.03.2013 11:30 |
|
Milochov - Alkáči
12. kolo |
3:4 17.03.2013 13:00 |
|
Scorpions - HBK MOŠTENEC
12. kolo |
7:3 30.03.2013 08:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Snipers Plevník - Alkáči
13. kolo |
2:5 24.03.2013 09:30 |
|
Milochov - Scorpions
13. kolo |
6:3 24.03.2013 11:00 |
|
HBK MOŠTENEC - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
13. kolo |
3:10 24.03.2013 12:30 |
|
FALCONS - SPORTS BAR
13. kolo |
10:22 24.03.2013 14:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - HBK MOŠTENEC
14. kolo |
13:0 06.04.2013 15:30 |
|
Alkáči - HBC Blue Warriors Púchov
14. kolo |
6:2 06.04.2013 17:00 |
|
Scorpions - Snipers Plevník
14. kolo |
3:3 20.04.2013 08:00 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Milochov
14. kolo |
0:5 kont. 27.04.2013 08:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Blue Warriors Púchov - Scorpions
15. kolo |
3:5 07.04.2013 09:30 |
|
Snipers Plevník - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
15. kolo |
3:3 07.04.2013 11:00 |
|
Milochov - SPORTS BAR
15. kolo |
4:1 07.04.2013 12:30 |
|
HBK MOŠTENEC - FALCONS
15. kolo |
8:2 07.04.2013 14:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - Snipers Plevník
16. kolo |
7:2 14.04.2013 11:00 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - HBC Blue Warriors Púchov
16. kolo |
7:2 14.04.2013 12:30 |
|
FALCONS - Milochov
16. kolo |
odl. 14.04.2013 14:00 |
|
Scorpions - Alkáči
16. kolo |
6:1 14.04.2013 14:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Alkáči - AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik
17. kolo |
1:3 21.04.2013 09:30 |
|
HBC Blue Warriors Púchov - SPORTS BAR
17. kolo |
0:5 kont. 21.04.2013 11:00 |
|
Snipers Plevník - FALCONS
17. kolo |
21.04.2013 12:30
pridať výsledok |
|
Milochov - HBK MOŠTENEC
17. kolo |
2:1 21.04.2013 12:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK MOŠTENEC - Snipers Plevník
18. kolo |
2:2 28.04.2013 09:30 |
|
FALCONS - HBC Blue Warriors Púchov
18. kolo |
28.04.2013 11:00
pridať výsledok |
|
SPORTS BAR - Alkáči
18. kolo |
8:1 28.04.2013 12:30 |
|
AUTOAGREGÁTY - Tj Olympionik - Scorpions
18. kolo |
5:4 28.04.2013 14:00 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.