Povedali o zápase (1)

Víťaz základnej časti – Rosina, sa v úvodnom zápase semifinále play-off natrápil asi viac ako očakával. Až „šiesty“ Rajec bol vyrovnaným súperom. Od prvých minút sa začalo vo svižnom tempe. Rajec sa ujal vedenia už v 2. minúte a na dvojgólový rozdiel zvyšoval v 9. minúte. Takýto „ľahký“ štart ich zrejme prekvapil viac ako súpera. Začala obava o výsledok a nervozita kazila prihrávky i akúkoľvek kombináciu. Rosina znižovala na 1:2 v poslednej minúte prvej tretiny. Stretnutie sa „zlomilo“ paradoxne počas presilovej hry Rajca. V nej dostali gól na 3:3: Síce potom ešte využil tú istú početnú prevahu a išli do vedenia, ale hru začala ovládať Rosina. Trpezlivým prístupom nielen vyrovnala ale išla do najtesnejšieho vedenia, ktoré udržala až do záverečnej sirény. Po prvom meraní síl je stav série 1:0.

Pridané: 20.05.11 15:22.