Povedali o zápase (1)

Víťaz základnej časti – Rosina mal sériu dobre rozbehnutú (2:0) a neplánoval ju zbytočne naťahovať. Aj bez niektorých posíl bolo už do prvej prestávky 0:3. V prostrednej časti hry sa skóre menilo rovnako a pol hodine bolo definitívne rozhodnuté, 0:6. Nedá sa povedať, že by WW hrali zle, ale Adámek v bránke Rosiny bol pre nich neprekonateľnou prekážkou. Malá strelecká efektivita bola hlavnou slabinou WW a asi to bolo aj rozhodujúce v celej sérii. Prvý strelecký zápis WW prišiel až v 39. minúte keď už na tabuli svietilo 0:7. Z malej koncentrovanosti Rosiny v obrane potom padli aj ďalšie dva góly, ale nič to nezmenilo na to, že HBC postúpila do semifinále. Tam narazí na veľmi agilný Rajec (6.). Pre WW (8.) sa sezóna končí. Mrzieť ich môžu niektoré herné výpadky ako aj pár vysokých prehier.

Pridané: 04.05.11 16:46.