Povedali o zápase (1)

Lopušná prehrávala s Euroimpexom už 0:2 na zápasy a tak mala „nôž“ na krku. Nazačala však dobre. Už v 5. minúte inkasovala a začínal sa napĺňať postupový scenár „žltých“. Nádej na iný priebeh vykresal v 21. minúte Ondrušek, keď vyrovnal na 1:1. Nerozhodný stav ale vydržal iba 30 sekúnd a Euroimpex opäť viedol. LV sa snažilo bojovať, behať, napádať ale hokejbal sa hrá na góly a s ich strieľaním sa Kysučania veľmi boria. Zápas a tým aj postup sa definitívne potvrdil v rozsahu 132 sekúnd, keď medzi 23. a 25. minútou skóroval Euroimpex až 3 krát. S takýmto mankom v dôležitom zápase sa už LV nedokázalo vyrovnať a po prehre 0:3 v štvrťfinálovej sérii sa ich sezóna končí na definitívnom siedmom mieste. „Dvojka“ Euroimpex ide ďalej.

Pridané: 19.05.11 11:20.