Povedali o zápase (1)

Po úvodných dvoch zápasoch jediná nerozhodná séria. Chudobná na góly, za 95 minút (dva zápasy + jedno predĺženie) v nej padlo iba 5 gólov. V sobotu bolo všetko inak. Začalo sa rýchlo, Nortoni otvorili strelecký účet stretnutia už v 2. minúte. Na zmenu stavu sa čakalo až do 18. minúty, keď bolo 1:1. Začiatok druhej tretiny patril žirafám. Nielenže vyrovnali ale v rozmedzí 18. a 21. minúty sa určil ďalší priebeh. Žirafy za necelé štyri minúty dali tri góly a mali jednoznačne viac z hry. Súper sa pokúsil dostať do zápasu kontaktným gólom v 36. minúte, ale to bolo z jeho strany všetko. „Poistku“ pridal v 41. Dubovec M. a skóre v samotnom závere ešte do prázdnej bránky prikrášlil Melicherčík Matej. Žirafy zvíťazili bezpečným rozdielom a ujali sa aj vedenia v sérii.

Pridané: 19.05.11 11:49.