Povedali o zápase (1)

Aj druhé štvrťfinálové meranie síl dopadlo výsledkovo rovnako ako prvý súboj. Priebeh bol však odlišný. Javorové listy sa rýchlo ujali vedenia a už v 12. minúte bolo 2:0. Hosťom, bez agilného Drábika a stále zraneného Slováka, chýbala väčšia útočná sila. Maple však vo veľmi oklieštenej zostave hralo v úplnej pohode. Spoliehať sa mohlo na bezchybného Mastaliča v obrane a v pohode chytajúceho Škorvánka. A tak stačilo iba využiť pár brejkov. Kysučanom sa síce podarilo streliť kontaktný gól v 26. minúte, ale odpoveď prišla o štyri minúty neskôr, 3:1. Obraz hry sa nezmenil ani v poslednej štvrťhodinke. Ihneď v jej úvode sa presadil mladý Holák a už to bolo o tri, 4:1. O chvíľu sa radovalo aj KNM ale nič to nezmenilo na tom, že aj zisk druhého duelu si po „kontrolovanom“ priebehu zabezpečilo Maple.

Pridané: 19.05.11 10:58.