Povedali o zápase (1)

Lopušná po sobote zistila, že by to nemuselo byť proti Euroimpexu až také beznádejné. V nedeľu nastúpila v takmer rovnakej zostave, ale hrať sa snažila od samého začiatku. Skóre síce otvoril Euroimpex v 14. minúte, ale už v 19. bolo 1:1. LV veľmi dobre napádala „žltých“ už v ich obrannom pásme a vyťažila z toho viacero dobrých šancí aj vedúci gól v 21. minúte. Do druhej prestávky sa ale išlo za remízového stavu 2:2. Kyučania v poslednej štvrťhodinke nedokázali viac zabojovať a prekvapiť súpera. Euroimpex upokojil v 36. minúte Petný a poslal ho do vedenia, ktoré do záverečnej sirény narástlo na rozdiel troch gólov. Séria je zatiaľ jednoznačná 2:0, ale Lopušná ešte môže zabojovať. Naopak Euroimpex zatiaľ nemá herný prejav na aký bol zvyknutý počas vyraďovacích zápasov. Semifinále bude zaujímavé.

Pridané: 11.05.11 15:23.