Povedali o zápase (1)

V kádri Nortonov nastupujú viacerí hráči, ktorí v ostatnej sezóne hrávali za žirafy: Kľučiar, Dorčík, Cvacho a Hatala. Rivality oboch tímov sa ťahá od ostatného štvrťfinále, ktoré Nortoni vyhrali bez väčších problémov 3:0. Spolu s dvoma prehratými zápasmi v tejto sezóne majú žirafy so súperom veľmi negatívnu sériu 5:0. Po sobote je to už poltucet. Už od začiatku bolo jasné, že to bude súboj Adámek vs. Žirafy. Peťo podáva veľmi spoľahlivé výkony a to rozhodlo. Pochytal viacero 100% príležitostí a keď za Nortonov skóroval sviatočný strelec Turčan, bolo po riadnom hracom čase nerozhodne 1:1. Obraz hry sa nezmenil ani v predĺžení, keď sa Nortoni prakticky počas piatich minút nedostali zo svojho pásma. Na rad prišli samostatné nájazdy, Adámek len potvrdil svoje kvality, to sa už ale nedá povedať o útočníkoch žiráf.

Pridané: 10.05.11 13:33.