Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
29:58 striedanie HBK KNM B (CUP): Striedanie: Juraj Belica dole, Jaroslav Bajánek hore
Test striedania
30:00 dôležité Rajčania už Kysučanov k ničomu nepustili a vďaka výbornej poslednej tretine si pripisujú dva body za víťazstvo
25:00 gól HBC RAJEC: Gól: Michal Lednický. Asistencia Patrik Očko. Stav stretnutia: 1:2.
presne 5 minút pred záverečnou sirénou sa Rajec ujíma vedenia, KNM stratilo loptu vo svojom obrannom pásme, atakovaný Haľama prestal hrať, došlo k prečísleniu a po strele nováčika Lednického sa Rajčania ujímajú vedenia
20:01 stretnutie pokračuje poslednou tretinou, stav je stále nerozhodný 1:1
18:00 šance sa striedajú na oboch stranách, ak by sa Kysučanom podarilo vyhrať, môžu uvažovať nad prvým miestom v tabuľke
15:32 gól HBC RAJEC: Gól: Zdenko Rolinčin. Asistencia Marek Drábik. Stav stretnutia: 1:1.
je vyrovnané, Drábik elegantne medzi obrancov nahral Rolinčinovi a ten sám spomedzi kruhov nedal Winklerovi šancu, stav stretnutnutia 1:1
08:30 gól HBK KNM B (CUP): Gól: Jaroslav Svrček (VPR). Asistencia Erik Haľama. Stav stretnutia: 1:0.
Kysučania potrebovali na využitie početnej prevahy iba 15 sekúnd a ujali sa vedenia v zápase 0:1
08:15 trest HBC RAJEC: Trest: Zdenko Rolinčin. 2min, hákovanie.